Kalkan Kiralık Apart - Kiralık Apart | Villa Danışmanı

Kalkan Kiralık Apart

Suit Loft 2

2 - 1 - 1

Apart Murat

2 - 1 - 1

Kalkan Suites

2 - 1 - 1

Apart Maya

2 - 1 - 1

Apart Arte

2 - 1 - 1

Apart Dora

2 - 1 - 1

Suit Loft 1

2 - 1 - 1

Apart Ardıç

3 - 2 - 1

Apart Ardıç Duo

3 - 1 - 1

Apart Likya Çatı

4 - 2 - 1

Göktepe Apart 1

4 - 2 - 2

Göktepe Apart 2

4 - 2 - 2

Göktepe Apart 3

4 - 2 - 2

Göktepe Apart 4

4 - 2 - 2

Göktepe Apart 5

4 - 2 - 2

Apart Keske 1

4 - 2 - 2

Apart Keske 2

4 - 2 - 2

Kalkan Kiralık Apartlar

Antalya’nın doğal ve tarihi zenginlikleri ile ön plana çıkan tatil beldelerinden biri olan Kalkan’da kiralık villalar gibi kiralık apartlar da harika bir tatil atmosferini tatil severlere sunuyor. Kalkan’ın masmavi manzaralarıyla, yemyeşil doğasıyla ve tarihi zenginlikleriyle unutulmaz bir tatil fırsatı sağlıyor. Binlerce yıllık antik kentleri ve ünü ülkemizin sınırlarını aşan eşsiz plajları ile Kalkan, huzur dolu bir yaz tatilin en iyi adreslerinden bir tanesidir. Kendinizi yenilenmiş ve dinlenmiş hissedeceğiniz bir Kalkan tatilini kiralık apart seçeneklerinden ihtiyaçlarınıza en uygun apartta konaklayarak en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

Kaş apart seçenekleriyle hem Kalkan hem de Kaş’ta birçok konaklama seçeneğini bulabilir, size en uygun olanını seçerek tatile hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Yeşil ve mavinin en güzel uyumunun sergilendiği Kaş ve Kalkan’da rüya gibi bir yaz tatilinin kapılarını açabilir ve bu tatili her yaz tekrarlamak isteyebilirsiniz. Yaz aylarının en çok turisti misafir eden turizm merkezi olan Antalya  kiralık apart seçenekleriyle Antalya’nın en güzel tatil beldelerinden biri olan Kalkan’da siz ve sevdikleriniz hayallerinizdeki tatile birlikte adım atabilir, birbirinden değerli anılar biriktirebilirsiniz.

Kalkan Kiralık Apart Fiyatları

Birçok farklı apart seçeneği arasından size en uygun apartı bulabilir ve avantajlı fiyat tekliflerinden yararlanarak anında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Birçok farklı özellikteki kiralık apartlar sundukları farklı fiyat seçenekleri için herkes için bir tatil fırsatı oluşturabilmektedir. Kalkan kiralık apart rezervasyon için online rezervasyon sistemimiz ile son derece güvenli ve hızlı bir şekilde rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kalkan’da Huzuru Konforla Buluşturacağınız Lüks Apartlar

Kalkan’ın muhteşem doğası içerisinde yer alan lüks apart seçenekleriyle ayrıcalıklı bir tatilin tadını çıkartabilirsiniz. Kalkan kiralık lüks apart seçenekleriyle tatilini üst düzey bir konforla yaşamak isteyenler için ideal bir tatil atmosferi sunuluyor. Tüm detayların incelikle düşünüldüğü lüks kiralık apartlar da bir tatilde ihtiyacınız olan tüm konforu en iyi şekilde bulabileceksiniz.

Kalkan’da Gezip Görebileceğiniz Yerler

Kalkan kiralık apart seçenekleri tıpkı Kalkan kiralık villa seçenekleri gibi size özel bir tatilin kapılarını açıyor. Aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte kendinizi evinizin sıcaklığında hissedeceğiniz bir tatili kiralık apartlarda yaşayabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı konaklama deneyiminin tadını çıkartırken aynı zamanda Kalkan’ında tüm güzelliklerini gezip görebileceğiniz bir tatil yaşayabilirsiniz. Kalkan ve çevresinde gezip görmenizi önerebileceğiniz birçok yer bulunuyor. Kalkan’da gezilecek yerler listenize yardımcı olabilmek için kısa bir gezi listesi önerisi sunuyoruz:

Patara Antik Kenti ve Plajı: Tarihin dokusunu en iyi şekilde yansıtan Patara Antik Kenti’ni ziyaret etmenizi öneririz. Antik kent yakınındaki Patara Plajı da Kalkan’ın eşsiz güzelliklerinden birisidir.

Kaputaş Plajı: Benzersiz güzellikteki plajı ve denizi ile şöhreti ülkemizin sınırlarını aşan Kaputaş Plajı, Kalkan tatiliniz süresince kesinlikle gidilmesi gereken yerlerden biri.

Kekova Batık Kenti: Sular altında kalmış olan Kekova’ya tekne turları ile giderek akvaryumu andıran güzellikteki suların altında kalan yapıları görebilirsiniz.

Müşteri Girişi

Whatsapp