Kızıltaş Kiralık Villa - Villa Kalkan - Kiralık Villa | Villa Danışmanı

Kızıltaş Kiralık Villa

Toplam 44 adet Kiralık Villa bulundu.

Gecelik 2.500 ₺ - 4.500 ₺
Gecelik 2.857 ₺ - 11.429 ₺
Gecelik 3.571 ₺ - 14.000 ₺
Gecelik 3.714 ₺ - 10.707 ₺
Gecelik 3.714 ₺ - 10.707 ₺
Gecelik 4.000 ₺ - 9.200 ₺
Gecelik 4.707 ₺ - 15.707 ₺
Gecelik 5.000 ₺ - 11.000 ₺
Gecelik 5.000 ₺ - 11.000 ₺
Gecelik 134 £ - 499 £
Gecelik 5.500 ₺ - 12.000 ₺
Gecelik 5.714 ₺ - 15.500 ₺

Villa Danışmanı Blog

Villa seçenekleri ve tatil bölgeleri hakkında detaylı bilgileri blog sayfamızda görebilirsiniz.

Tüm Blog Yazılarımız

Kızıltaş Villa Kiralama

Kalkan’ın en şirin tatil beldelerinden biri olan, Kızıltaş’ta göz kamaştıran bir deniz manzarasına karşı son derece konforlu villalar da rüya gibi bir tatil yaşama fırsatını yakalayabilirsiniz. Geçmiş yıllarda balıkçı bir Rum köyü olan Kızıltaş’ta bulunan dik yamaçlardaki kiralık villalar ile orman ve deniz manzarasına karşı etkileyici bir tatile adım atabilirsiniz. Yeşil ve mavinin muhteşem manzarasını sunan Kızıltaş kiralık villa seçenekleriyle dilerseniz Kızıltaş’ta bulunan kiralık villalar da özel havuzunuzun ve villanızın tadını çıkartabilirsiniz ya da Kalkan’ın plajlarında deniz, kum ve güneşin keyfini en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Kalkan’da bulunan güzelliği ülkemizin sınırlarını aşmış koyların tadını çıkartabilirsiniz. Kızıltaş kiralık villalar ile konaklarken dilerseniz Kalkan’da birçok aktivite olanağı bulabilir, tekne turlarını çıkabilir ve dolu dolu bir tatil yaşayabilirsiniz.

Antalya Kızıltaş kiralık villa olanakları sayesinde aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte eksiksiz ve konfor dolu bir yaz tatilini Kalkan’ın en güzel noktalarından birinde yaşayabilirsiniz. Kızıltaş muhafazakar kiralık villa seçenekleriyle birlikte muhafazakar bir tatil yaşamak isteyen aileler de tatilin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Bahçesi ve havuzu dışarıdan görülmesi mümkün olmayan yapıları ile muhafazakar bir tatilin kapılarını açabilir, havuzun keyfini dilediğiniz gibi çıkartabilirsiniz. Stressiz bir tatilin tadını muhafazakar kiralık villa olanaklarıyla çıkartabilirsiniz.

Kızıltaş Kiralık Villa Fiyatları

Kızıltaş’ta yer alan kiralık villalar farklı özellik ve büyüklükleri ile birçok fiyat seçeneğini tatil severlere sunmaktadır. Kızıltaş kiralık villa fiyatları ile avantajlı teklifleri değerlendirebilir, cazip fiyatlarla son derece konforlu bir tatil için yerinizi ayırtabilirsiniz. Kızıltaş havuzlu kiralık villa seçenekleriyle havuz keyfini dilediğiniz gibi havuz keyfini yaşayabilir, muhteşem manzaralar eşliğinde size özel yüzme havuzunun tadını çıkartabilirsiniz.

Romantik Bir Balayı Rotası

Yeni evli balayı çiftleri içinde unutulmaz bir balayı rotası olan Kalkan’da bulunan Kızıltaş kiralık balayı villaları ile son derece konforlu ve romantik bir balayı tatili yaşayabilirsiniz. Baş başa ve gözlerden uzak rüya gibi bir balayı tatili atmosferi bulabileceğiniz Kızıltaş villalarıyla hayallerinize yakışan bir balayı tatilinin kapılarını açabilirsiniz.

Çocuklu Aileler İçin Çocuk Havuzlu Kiralık Villalar

Kızıltaş çocuk havuzlu kiralık villa seçenekleriyle çocuklu aileler de tatilin tadını eksiksiz bir şekilde çıkartabilirsiniz. Villanızda yer alan çocuk havuzu sayesinde küçük misafirlerimizde havuzun tadını çıkartabilecekleri bir yaz tatili yaşayabilirler. Aile boyu bir tatilin kapılarını açabileceğiniz çocuk havuzlu villalar da evinizin sıcaklığını aramayacağınız bir tatil sizleri bekliyor. Kızıltaş lüks kiralık villa seçenekleri de konfor ve lüksü en üst sınırlarda yaşayacağınız rüya gibi bir tatil atmosferine adım atabilirsiniz. Kızıltaş kiralık villa rezervasyon seçeneklerinden biri olan online rezervasyon sistemi ile anında ve güvenilir bir şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kalkan kiralık villa seçeneklerinden biri olan Kızıltaş kiralık villaları ile eşsiz bir tatil fırsatı tatil severleri bekliyor.

Müşteri Girişi

Whatsapp