Sıkça Sorulan Sorular | Villa Danışmanı

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamak istediğiniz villanın detay sayfasının sağ tarafında yer alan TALEP OLUŞTURUN sekmesinden konaklama yapmak istediğiniz tarihleri aralığını ve kişi sayısını seçtikten sonra açılan pencerede Rezervasyon yapacak kişi bilgilerini girdikten sonra TALEP GÖNDER butonuna tıklayıp ÖN REZERVASYON talebiniz tarafımıza iletilir.
Satış ekibimiz göndermiş olduğunuz talep doğrultusunda hemen sizlerle iletişime geçerek (Telefon, e-mail, sms) ön rezervasyon talebinizin onaylanması için gerekli ödeme bilgilerini tarafınıza gönderir.
Ödemenizin tahsil edilmesinin ardından konaklama yapacağınız villaya ait sözleşme detaylarınız tarafınıza mail yada sms yoluyla iletilir.
Toplam tutarın %35 lik kısmını ön ödeme olarak havale-eft, Kredi-banka kartı veya Western Union ile ödeyebilirsiniz. Kalan %65 lik tutar girişte elden nakit olarak tahsil edilmektedir. Girişte kalan ödeme kredi kartı veya banka kartı ile yapılamaz.
Villada konaklayabilecek kişi sayısı villanın detay sayfasında kapasite olarak belirtilmiştir. Belirtilmiş olan kapasiteden daha fazla kişi konaklama yapamaz.
Sitemizde belirtilen fiyatlar villanın konaklama bedelidir. Konaklama yapacağınız villada belirtilen fiyat seçmiş olduğunuz tarih aralığı için villanın toplam konaklama bedelidir.
Villa konaklamalarında yemek hizmeti bulunmamaktadır. Her villada eksiksiz mutfak ekipmanları mevcuttur. Dilerseniz kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz.
Özel yemek hizmeti talep edildiği takdirde ekstra ücret karşılığında anlaşmalı olduğumuz aşçılar hizmet vermektedir.
Isıtmalı havuz seçeneklerinde 01 Ekim - 01 Mayıs arasındaki tarihlerde havuz ısıtma ücreti fiyata dahildir. Villa detay sayfasında "NOT" olarak ekstra ücret talep edildiği belirtilmedi ise ısıtma için ekstra ücret talep edilmez.
Villalara giriş saati öğleden sonra 16.00, çıkış saati ise sabah 10.00 dur. Aradaki saatlerde villa bir sonraki misafir için hazırlanmaktadır.
Kalkan' a Ulaşım;
İstanbul 840 Km
Ankara 650 Km
İzmir 410 Km
Bursa 690 Km
Samsun 1.065 Km
Antalya 230 Km
Dalaman 130 Km

Karayolu ile ulaşım;

İstanbul' dan; Bozüyük, Kütahya, Afyon, Burdur, Çavdır, Seydikemer güzergahını takip edebilirsiniz.
Ankara' dan; Afyon, Burdur, Çavdır, Seydikemer güzergahını takip edebilirsiniz.
İzmir' den; Aydın, Muğla, Fethiye, Seydikemer güzergahını takip edebilirsiniz.
Bursa' dan; Bozüyük, Kütahya, Afyon, Burdur, Çavdır, Seydikemer güzergahını takip edebilirsiniz.
Samsun' dan; Çorum, Ankara, Afyon, Burdur, Çavdır, Seydikemer güzergahını takip edebilirsiniz.

Otobüs ile ulaşım sağlamak isteyen misafirlerimiz için Türkiye nin birçok yerinden Kalkan otogarına direk sefer bulunmaktadır. Bulunduğunuz bölgeden Kalkan otogara direk sefer bulunmuyor ise Fethiye' ye ulaşım sağlayabilir oradan da minibüs ile Kalkan otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Havayolu ile ulaşım;

Kalkan' a en yakın havaalanı Muğla Dalaman Havaalanıdır.
Havaalanından Kalkan'a ulaşım için;
- Havaş ile Fethiye otogara gelebilir ve minibüs ile Kalkan otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.
- Transfer hizmeti ile direk Kalkan otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.
- Özel transfer hizmeti ile direk villanıza ulaşım sağlayabilirsiniz.
Villaya giriş tarihinizde, giriş saatinden minimum 15 dakika önce ofisimize gelip rezervasyon işlemlerinin kalan kısımlarını tamamlamamız gerekmektedir. İşlemleri tamamladıktan sonra ofis aracımız ile sizlere villanıza kadar eşlik edip, villanızda anlatılması gerekenleri aktardıktan sonra sizleri tatilinizin huzuru ile baş başa bırakıyoruz.
Villa konaklamalarında yaz sezonunda minimum konaklama süresi 7 gecedir. Yaz sezonunda 7 geceden daha az konaklamalar için ekstra temizlik ücreti talep edilir.
Kış sezonunda ise minimum konaklama süresi 5 gecedir. 5 geceden daha az konaklamalar için ekstra temizlik ücreti talep edilir.
Villaya girişte villa için belirlenen hasar depozitosu konaklama yaptığınız süre boyunca tedbir amaçlı olarak talep edilir. Villadan çıkış yapacağınız gün villa kontrol edildikten sonra herhangi bir hasar olmaması durumunda depozito tarafınıza iade edilir.

Müşteri Girişi

Whatsapp