Gizlilik Sözleşmesi | Villa Danışmanı

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Villadanismani.com sayfasında yer alan hiçbir bilgi, fotoğraf, logo ve belgeler şirketimizin yazılı izni olmadan kesinlikle kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Siteyi ziyaret eden kullanıcıların bilgilerini sadece kendi bünyesinde kullanıcılara daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına istatistiksel çalışmalar ve müşteri profili belirlemek için kullanır, diğer 3. Şahıs ve kurum/kuruluşlarla site kullanıcılarının önceden onayı veya yasal bir zorunluluk olmadan açıklamaz.

Villadanismani.com bağlı olduğu düzenleyici kurumlar veya yasama, yürütme organları kullanıcı bilgilerini istediğinde yasaların vermiş olduğu yetki kadarıyla açıklayacaktır.

Kullanıcıların villadanismani.com’a girmiş olduğu bilgilere sadece villadanismani.com ulaşabilir ve hiçbir kullanıcı diğer kullanıcaların bilgilerini göremez ve asla değiştiremez.

Kullanıcıların ödeme durumunda paylaşmış oldukları kredi kartı, banka hesap kartı vb. bilgileri anlık işlem için bir kez kullanım için talep edilmekte ve villadanismani.com’un sisteminde yer alan SSL güvenlik sertifikası şifreleme sistemi sayesinde korunmaktadır. Asla ikinci kez kullanılamaz ve saklı tutulamaz.

Şirketimiz gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen site ve sisteme yapılan saldırılar sonucu gizli bilgilerin çalınması ve 3. Şahısların eline geçmesi durumunda şirketimizin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Şirketimiz villadanismani.com sitesinde başka sitelere link verebilir ve bu link sayesinde erişilen sitelerin gizlilik uygulaması ve paylaşmış olduğu içeriklerine yönelik bir sorumluluk taşımaz.

Müşteri Girişi

Whatsapp