Patara Kiralık Apart - Kiralık Apart | Villa Danışmanı

Patara Kiralık Apart


Patara Kiralık Apartlar

Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan beldesinde bulunan Patara, antik çağlardan günümüze kadar gelen bir yerleşim yeridir. Tarihin en önemli Likya kenti olan ve Likya birliğini de başkentlik yapmış olan Patara’yı Büyük İskender de kuşatmıştır. Geçmişi M.Ö. 8. yüzyıla kadar dayandığı tahmin edilen Patara’nın günümüze gelen antik kent kalıntıları ile Patara Plajı, bölgenin en önemli turistik noktalarından biri olarak bilinmektedir. Saint Nicholas, yani bilinen adı ile Noel Baba’nın da Patara’lı olduğu düşünülmektedir. Tarihin doğa ile muhteşem bir uyum içerisinde günümüzde dahi sergilendiği Patara’da bulunan Patara Plajı, ülkemizin en uzun 2. plajı olma özelliğine de sahiptir. Aynı zamanda doğal güzelliği ile caretta caretta kaplumbağalarının da yumurta bırakma alanı olan Patara Plajı’nın ince kumlarının şifalı olduğu da söylenmektedir.

Patara Patara kiralık apart seçenekleri ile binlerce yıllık tarihin ve eşsiz bir doğanın içerisinde unutulmaz bir tatil için son derece konforlu bir konaklama fırsatı bulabilirsiniz.

Patara Kiralık Apart Fiyatları

Zengin seçenek yelpazesi ile farklı birçok tip ve özellikteki kiralık apartlar ile size en uygun olan apartı avantajlı fiyat teklifleri ile bulabilir, anında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Patara kiralık apart rezervasyon seçeneklerinden biri olarak online rezervasyon sistemimizi tercih ederek son derece güvenli ve hızlı bir şekilde rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Uzman tatil danışmanlarımızdan da destek alarak beklentilerinize en uygun kiralık apartı bulabilir ya da rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilmek konusunda destek de alabilirsiniz.

Patara’da Ayrıcalıklı Bir Konaklama Deneyimi İçin Lüks Apartlar!

Patara kiralık lüks apart seçenekleri ile Patara’nın en güzel konumlarında yer edinmiş olan birbirinden konforlu ve lüks apartlarda rezervasyon yaptırabilirsiniz. Konfor ve lüksü en üst seviyelerde bulacağınız bir konaklama deneyimi için Patara lüks kiralık apart seçeneklerini değerlendirebilir, hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir tatile adım atabilirsiniz.

Patara kiralık villa seçenekleri de kiralık apart seçenekleri gibi Patara’da size özel bir tatilin kapılarını açmaktadır. Binlerce yıllık tarihin izlerini taşıyan antik kalıntılar ve yapılar ile el değmemiş doğasının güzelliğinin bütünleştiği Patara’da hayallerinizi süsleyen bir yaz tatilini eksiksiz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Özel yüzme havuzlu kiralık villa seçenekleriyle de size özel ve gözlerden uzak bir tatilin tadını sevdikleriniz ya da aileniz ile birlikte çıkartabilirsiniz. Yemyeşil bir doğanın masmavi Akdeniz kıyıları ile buluştuğu bu bölgede muhafazakar villa seçeneklerini inceleyerek de muhafazakar bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Korunaklı havuz ve bahçe tasarımlarıyla dışarıdan kimsenin görmesinin mümkün olmadığı muhafazakar kiralık villalar ile tatilin keyfini sizlerde eksiksiz bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Dünyaca ünlü Patara Antik Kenti ve Patara Plajı’nın yakınlarında son derece konforlu bir konaklama sunan kaş kiralık apart seçenekleriyle kendinizi evinizin sıcaklığında hissedeceğiniz ve her yaz tekrarlamak isteyeceğiniz bir tatilin kapılarını açabilirsiniz.

Müşteri Girişi